Kategori: Oyun indir

 • pes_2013_turkce_spiker_1
  Futbol meraklıların uzun süredir beklediği PES 2013 oyununu Türkçe oynayabilmeniz için hazırlanmış Türkçe yama dosyasını oyuna entegre ederek oyunu Türkçe spiker ile oynayabilirsiniz.
  (daha fazla…)

 • cs_wall_hack_1
  CS Wall Hack oyun hilesidir. Bu hile ile Counter Strike oyununda duvarların arasından ateş ederek rakiplerinizin sizi görmeden onlara hamle yapmasını sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı ve popüler bir hiledir. (daha fazla…)

 • pes_2013_turkce_spiker_1
  Pes 2013 Türkçe Spiker yaması sayesinde PES oyununda Türkçe Spiker eşliğinde eğlenceli bir oyun geçirebilirsiniz. Oldukça kaliteli olan bu ikinci versiyonda düzeltmeler gerçekleşmiş.

  (daha fazla…)

 • sxe_injected_2

  sXe Injected programı Half-Life oyun modları için hazırlanmış kaliteli bir hile önleme sistemidir. Bu sistem ile sunuculara ulaşarak oyun içerisinde olan hileleri engelleyebilirsiniz. Adil bir oyun deneyimi geçirmek isteyen kullanıcıların  başvurduğu bir yazılım diyebiliriz.

  Başarılı olan yazılımla sXe Injected aktif olan sunucularla oyun oynamak istiyorsanız sitemizden sXe Injectedprogramını indirmelisiniz. Sizlere hileleri engellenmiş olan oyun listesini vereceğim. Aşağıda yer alan oyunlar dışında birçok oyunda uyumlu olarak çalışmaktadır.

  Denenmiş Half Life Modları:
  Counter Strike 1.6
  Counter strike 1.5
  Day of Defeat
  Natural Selection
  Team Fortress Classic
  Deathmatch Classic
  Opposing Force
  Condition Zero
 • minecraft_blox

  Minecraft oyununda kayıp dünyaları keşfedebilir, canavarlarla mücadele edebilir ve çeşitli gizemliliği açığa çıkartabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve kaliteli grafiklere sahip bir oyundur. Kendi dünyanızı istediğiniz gibi yeniden inşa etmenize olanak sağlamaktadır.

  Minecraft oyununu indirmek için doğru adrestesiniz. Full sürümü ile karşınızda olan oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 • counter-strike_1.5_1

  Yıllardır bıkmadan eğlenerek oynadığımız oyunlardan biri olan Counter Strike 1.5 oyunu favori bir oyun haline gelmiş bulunmakta. İnternet kafelerde, arkadaşlarınızla, işyerlerinizde nerde olursa olsun her yaş grubuna hitap etmektedir.

  (daha fazla…)

 • counter_strike_1.6_0

  Valve Corporation firması tarafından hazırlanmış Counter Strike 1.6 oyunuyla aksiyon dolu dakikalar sizi bekliyor. Oyun kullanıcılarına FPS üzerinde sunulmuştur. Online bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda terörist takımı ve anti törerist takımından dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.
  (daha fazla…)

 • screenshot1ld
  Cheat Engine programı bilgisayarınızın veritabanında bulunan oyunlar için hile yapmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz ve kaliteli bir program olan Cheat Engine programının bilgisayarınıza hiç bir zararı yoktur. Bilgisayarınıza zarar vermeden çalışan hile sistemlerinden biridir. Çalışan oyunları tarayarak size hile yapmanızı sağlamakta. Acemi kullanıcıların bile kullanabileceği düzeyde bir yazılım diyebiliriz.

  Eğer sizde bilgisayarınızda bulunan oyunlar için hile yapmak istiyorsanız Cheat Engine programını denemelisiniz.

 • Gta Türk Tam indir GezginlerGta Türk, Gta Vice City için hazırlanmış Türkçe yamadır. Bu yamada dil haricinde oyun içindeki yollara Türkiye’deki yollara benzetilmiş ve tabelalar tamamen türkçeleştirilmiştir.

  GTA Türkçe yaması ile oyuna girdiğiniz de birden çok farklılıkla karşılaşabilirsiniz. Öyle bir şey ki üstünde Aygaz yazan bir tüpçü arabası görebilirsiniz, veya yolda arabanız ile giderken 06 ve 34 plaka bir Doğan’ın, Şahin’in yanınızdan geçtiğini görebilirsiniz. Oyunun ana karakteri olan Tommy Verceti’nin bir Türk genci gibi görüneceğini de belirtmekte fayda var.

  Aynı zamanda 4 büyük futbol kulübünün bunlar; Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon üniformalarını Tommy Verceti’ye giydirme imkanınız da bulunmaktadır. GTA Türk yaması bu anlamda oyuna renk katmakla kalmamış daha bir eğlenceli hale gelerek Türk oyuncularının daha çok rağbet ettiği bir mod halini almıştır.

Kategoriler

Son Eklenen Yazılar

Son Yorumlar