Etiketler: Skype son sürüm indir

 • Skype Tam indir gezginlerSkype Windows Live Messenger’in kapatılmasından sonra en iyi görüntülü ve sesli konuşma programı olarak bilinmektedir.

  Skype ile sesli, görüntülü ve yazılı görüşmeler yapabilir, aynı anda bir kaç arkadaşınız ile konferans yapabilirsiniz. Resim video, müzik gibi dosyaları da arkadaşlarınıza gönderebilir veya arkadaşlarınızdan kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Hatta skype ile iş, ev ve cep telefonlarını da normal telefon aramalarına göre ucuza gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

  Kolay ve hızlı bir şekilde yapılan kurulumun ardından sade ve şık arayüzü karşınıza gelen Skype’ye kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra dünya üzerindeki tüm arkadaşlarınız ile görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

 • Msn Tam indir gezginlerWindows Live Messenger programı ile daha önceleri istediğimiz gibi arkadaşlarımız ile görüntülü ve sesli sohbetler yapabiliyorduk.

  Fakat Microsoft’un Skype ile vardığı anlaşma sonucu Skype ve Msn kullanıcılarının birleştirilmesi sonucu Msn kapatılıp Skype devreye girmiştir.

  Msn yerine geçen skype programı ile kişileriniz ile görüntülü ve sesli görüşmeler yapmanın yanı sıra, aynı zamanda yurtdışındaki arkadaşlarınızı da az miktarda ücret karşılığında telefon görüşmesi gibi arayarak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

  MSN kullanıcıları skype ile rahatlıkla oturum açabilirler. Bu yüzden buradan msn değil Skype programını indireceksiniz.

Kategoriler

Son Eklenen Yazılar

Son Yorumlar