Etiketler: PowerPoint 2014 indir

  • PowerpointEn büyük her zaman en iyisi demek değildir , fakat bu durumda hem dev şekilde kapsamlı hem de oldukça kullanıcı dostu bir araç geliştiren Microsoft’u takdir ediyoruz . Microsoft PowerPoint , programda Navigasyonu ve programı kullanmak oldukça kolay hale getiren her zaman el altında olan 2010 bant arayüze sahip . Arayüzü tamamen özelleştirilebiliyor ve sunumunuzun farklı unsurlarına tıkladığınızda ilgili düzenleme araçları meydana çıkıyor .

     

    Hazırlık açısından bakıldığında da Microsoft PowerPoint mükemmel . Dosya sekmesinde , tüm bilgileri ve güvenlik , sıkıştırma ve paylaşım ve ortak yazma seçenekleri gibi tanıtım dış unsurları değiştirmeye yarayan araçları içeren belge özetini buluyorsunuz . Program , en ince ayrıntıya kadar sunumlarınızın provasını yapmak ve yazıp video olarak izlemek gibi özelliklere de sahip . SharePoint de desteklenir ve Windows Live üzerinden sunumunuzun bir web versiyonuna erişebiliyorsunuz .

     

    Özetle , Microsoft PowerPoint etkileyici bir ürün . Herkes için yeterince kullanıcı dostu , ancak gerçekten profesyonel sunumlar çıkarmaya yarayan gelişmiş özellikleriyle Microsoft PowerPoint’in her türlü kullanıcı için büyük bir seçenek olmadığı bir durumu hayal etmek güç .

Kategoriler

Son Eklenen Yazılar

Son Yorumlar